Cena s montáží

Co zahrnuje standardní instalace klimatizačních jednotek

Průchod stěnou: Realizujeme průrazy až do šíře 500 mm. V případě potřeby průrazu železobetonovou stěnou je cena stanovena individuálně.

Konektivní trasy: Nabízíme kompletní řešení pro propojení vnitřní a venkovní jednotky, včetně 3 metrů propojovacího izolovaného potrubí, komunikačního kabelu a systému pro odvod kondenzátu samospádem.

Elektrické připojení: Zajišťujeme instalaci elektrického napojení komunikačního kabelu na vzdálenost do 4 metrů mezi jednotkami.

Umístění jednotek: Instalujeme jednotky buď přímo na zem na gumových tvrzených podstavcích, nebo na stěnové konzole včetně sady silentbloků do maximální výšky 3 metrů.

Propojení jednotek: Provádíme připojení jedné venkovní a jedné vnitřní jednotky pomocí perlových spojů, případně pájení na tvrdo.

Testování a uvedení do provozu: Každý systém podstoupí zkoušku těsnosti dusíkem a je vakuován. Následně otevřeme ventily s chladícím médiem, které je součástí venkovní jednotky, podle specifikací výrobce ( maximálně bývá předplněno do 7 metrů potrubních tras ).

Školení a dokumentace: Po instalaci poskytujeme úplné zaškolení obsluhy a předáme veškeré potřebné dokumenty, včetně návodů k použití v českém jazyce a předávacího protokolu.

Upozornění: V ceně instalace nejsou zahrnuty specifické služby jako instalace čerpadla kondenzátu, zabudování potrubí do stěny, nebo sádrokartonu, či další nadstandardní práce jako využití zdvihacích zařízení, plastové lišty a tvarovky pro propojovací potrubí. Tyto služby jsou dostupné za doplňkový poplatek.

Před každou instalací bude vyhotovena CN k odsouhlasení.

Napište nám

Kontakt

  Zákaznická linka (+420) 724 808 917
  Skupina EAKON

  Eakon klima s.r.o.

  Jihlavská 375
  Říčany

  IČ: 0532707
  DIČ: CZ05327041

  Zavoláme Vám

  Zanechte vaše číslo

  Napište nám vaše telefonní číslo a vyberte termín, kdy vás máme kontaktovat.

   zavřít